סיגנל מערכות אבטחה

ברוכים הבאים לאתר חב' סיגנל מערכות אבטחה. אנחנו מזמינים אתכם לגלוש ולקבל מידע ופרטים בנושא מערכות אבטחה לסוגיהן, מערכת אזעקה, גלאים, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, וכל החידושים בתחומי ציוד והתקנת מערכות אבטחה. חב' סיגנל מערכות אבטחה הוקמה על ידי מומחים בתחום מערכות אבטחה בעלי ניסיון עשיר בעבודת שטח עם מגוון מוצרי האבטחה שקיימים בשוק. החברה מתמחה בהתקנת מערכות אבטחה, מערכות אזעקה, TV במעגל סגור, התקנת מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור, גלאים מכל הסוגים – גלאי פנים וחוץ, מערכות הקלטה וצפייה ממוחשבת ומצלמות מתקדמות מכל הסוגים. 

השרות שלנו – הביטחון שלכם

ב"סיגנל" הלקוחות זוכים לשרות אישי ומקצועי תוך שימת דגש על מחירים הוגנים. התמיכה, היעוץ וההתקנה מתבצעים על ידי מומחי החברה, ולא על ידי מתלמדים או סוכני מכירות למיניהם. המקצועיות והניסיון חשובים מאד בעת התקנת מערכות אבטחה, והחברה מקפידה מאד על רמת שרות ומקצועיות גבוהה. כמו כן, האחריות עבור התקנת המערכות כוללת שירות ללא תוספת תשלום. ב"סיגנל" השירות מהיר במיוחד – ברוב המקרים ניתן בתוך 24 שעות מרגע בקשת הלקוח, ובמקרים דחופים אף באותו יום.

slide3
מצלמות אבטחה
Alarm-Systems
מערכות אזעקה
slide1
מערכות אינטרקום

מוצרים מובילים

איזה סוג של מערכת אזעקה מכל החברות כדי לבחור?

כיום ישנם מספר רב של דגמים של מערכות אזעקה. אז איך לבחור ?

מצלמות אבטחה – העוזר השקט

מצלמות אבטחה נועדו לשמור על המקום בו החלטנו להציב אותן במשך כל שעות היממה, מבלי שנצטרך לדאוג לתפעולן.

מערכת אזעקה- תמיד מוכנה!

לילה. אתם יושבים סגורים בחדר עם הטלוויזיה מופעלת בקולי קולות, ואין אף אחד בבית מלבדכם. בבוקר למחרת, כשאתם קמים להכין את הקפה של הבוקר, רק אז אתם מבינים שהחריקה ששמעתם

יצירת קשר